Digitalisering-van

Dit zijn wij

grace joseph - Jewel

Grace Joseph

Productmanager Gladheid

gjoseph@jewel.eu
06 2192 5033

Jeroen van Ammers -  Jewel

Jeroen van Ammers

Productmanager BOR

jvammers@jewel.eu
06 1060 1444

Koen Dijkhuis - Jewel

Koen Dijkhuis

Productmanager Inzameling

kdijkhuis@jewel.eu
06 8293 7513

Remco Wagener - Jewel

Remco Wagener

Expert Inzameling & BOR

rwagener@jewel.eu
06 5051 6379

Sjoerd Trommelen - Jewel

Sjoerd Trommelen

Manager Sales & Relations

strommelen@jewel.eu

06 8688 3999

Maurice Paul - Jewel

Maurice Paul

Inbound Marketing & Sales

mpaul@jewel.eu

0317 415 899

Sebastiaan van Doorn - Jewel

Sebastiaan van Doorn

Manager Customer Support

support@jewel.eu
0317 820 980

Anne Veeneman - van der Weel - Jewel

Anne Veeneman - van der Weel

Customer Support Consultant

support@jewel.eu
0317 820 980

Nick Dols

Nick Dols

Customer Support Consultant

support@jewel.eu
0317 820 980

Onno Cijffers - Jewel

Onno Cijffers

Algemeen Directeur

ocijffers@jewel.eu
06 1900 3934

Annelien van der Meer - Jewel

Annelien van der Meer

Controller
Tobias Zielhuis - Jewel

Tobias Zielhuis

CTO

info@jewel.eu

0317 415 899

Hein Mulder

Hein Mulder

Developer

info@jewel.eu

0317 415 899

Ambes Hagos -  Jewel

Ambes Hagos

Developer

info@jewel.eu

0317 415 899

Freek van der Hagen - Jewel

Freek van der Hagen

Developer

info@jewel.eu

0317 415 899

Tycho Schol - Jewel

Tycho Schol

Developer

info@jewel.eu

0317 415 899

 

Benieuwd naar ons verhaal?

Lees het hier

Werken bij Jewel


Wil je ook iedere dag werken aan de optimalisatie van de werkprocessen in BOR, inzameling en gladheidbestrijding? Bekijk dan onze vacatures.